KOSZYK JEST
PUSTY

Płatność/Wysyłka

Płatności:

 

Zapłata za zamówienia przyjmowana jest przelewem na konto:

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa
nr konta: PL 04 1140 1010 0000 5158 5300 1217
W tytule przelewu proszę o numer zamówienia (jeśli z jakiegoś powodu nie możesz go znaleźć wystarczy imię i nazwisko osoby zamawiającej).

Dostępna jest również możliwość wysyłki za pobraniem: Paczka + Płatność przy odbiorze

 

Metody wysyłki:

 

Ze względu na COVID-19 Poczta Polska została chwilowo wykluczona z oferowanych opcji wysyłki. 

Poczta Polska - List polecony priorytetowy 9 zł
Poczta Polska - Paczka + 12,5 zł

Poczta Polska - Paczka + płatność za pobraniem 16,50 zł 
InPost - Paczkomat 11 zł
InPost - Kurier 13,5 zł

 

Czas wysyłki:

 

Wasze zamówienia wysyłane są w przeciągu 3-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. W miarę możliwości staram się robić to szybciej. Długi czas dotyczy głównie rzeczy robionych po otrzymaniu wpłaty (głównie podwiązki i uprzęże/harnessy), ale ze względu na studia może przełożyć się na wszystkie produkty. Na szczęście na chwilę obecną zostało już tylko 1 rok. Po tym okresie czas wysyłki skróci się znów do maksymalnie 3 dni roboczych. 
Paczki wysyłane są od poniedziałku do soboty. Niestety forma prowadzenia działalności (AIP) wydłuża czas księgowania przelewów. W poniedziałki przychodzą one często późnym popołudniem, gdy już nie jestem w stanie przygotować zamówienia do wysłania na następny dzień. 

Pamiętajcie też o możliwych opóźnieniach na poczcie w okresie przed świątecznym! W 2019 i 2018 r. wynosiły one około tygodnia. 

 

Pakowanie

 

Podążamy za modą (bardzo słuszną, swoją drogą!) i pakujemy produkty jak najbardziej ekologicznie. Co to oznacza? To oznacza, że staramy się jak najczęściej wykorzystywać materiały ponownie - szczególnie folie bąbelkową i kartoniki! 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl