KOSZYK JEST
PUSTY

Stoisko FinqDIY na PYRKONIE! 18-20.05.2018 r. Poznań

maj01

Stoisko FinqDIY na PYRKONIE! 18-20.05.2018 r. Poznań

Pewnie wielu z Was się ucieszy, że będzie można znaleźć moje produkty na największym festiwalu fantastyki w Polsce! Impreza zbliża się wielkimi krokami, więc przygotowałam dla Was garść informacji.

 

Moje stoisko będzie znajdowało się od strony sleeproomów, mniej więcej w połowie długości hali. Poniżej macie mapkę z dokładnie oznaczonym miejscem, w którym będę urzędować przez te fantastyczne 3 dni ☺ Stoisko nr 162.

Hala wystawców będzie otwarta dla uczestników w następujących godzinach:
-piątek 14:00-21:00 (20:30 drzwi)
-sobota 10:00-21:00 (20:30 drzwi)
-niedziela 10:00-16:00 
Ktoś pytał mnie o ceny na Pyrkonie. Pozostają takie same, jak na sklepiku, nie musicie się martwić, że na miejscu będzie drożej.

 

Przypominam też, że możecie składać zamówienia z odbiorem w Poznaniu. Macie wtedy pewność, że niczego nie zabraknie, będzie w odpowiednim rozmiarze i nie zapłacicie nic za wysyłkę! By zamówić coś z odbiorem na imprezie najlepiej skontaktować się ze mną przez Facebooka.

 

W zeszłym roku słyszałam trochę głosów, że ciężko było dopchać się do mojego stoiska. Mam nadzieję, że dokupiony narożnik pomoże rozładować nieco ten ścisk.

Wypatrujcie stoiska z różowym materiałem na stołach i białymi tablicami korkowymi! Co więcej na sobotę mam zaplanowane przebranie w czysto Gryfoński stylu. 

 

Do zobaczenia!

maj  01
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl